شبکه خبری فردیس

  
امروز: چهارشنبه ۱۳۹۷/۶/۲۸ (شهريور)
آخرین اخبار: 
کد خبر:
2631
 | 
تاریخ انتشار: 
جمعه 
۱۳۹۶/۱۲/۱۱
-
۲۲:۳۵
 | 
بازدید
۲۴۵
 | 

فردیس-فرمانده انتظامی شهرستان فردیس گفت: با تلاش مأموران پلیس آگاهی این شهرستان ، جیب بر حرفه ای که اقدام به سرقت پول و کارت عابر بانک مشتریان فروشگاه ها و مراکز خرید می کرد دستگیر و به 20 فقره سرقت اعتراف کرد.


سرهنگ بیژن جنتی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در پی شکایت خانمی مبنی بر مفقود شدن کارت بانکی و برداشت غیر مجاز از حساب وی، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.
وی ادامه داد: شاکی در اظهارات خود بیان داشت پس از خرید از چند فروشگاه پوشاک و در زمان بازگشت به خانه از طریق پیامک تراکنش بانکی، متوجه برداشت 5 میلیون ریال از حساب خود شده و پس از بررسی ها متوجه سرقت کیف پول و کارت عابر بانکش می شود.
این مقام انتظامی افزود: پرونده تحت بررسی بود که چندین پرونده سرقت مشابه پرونده مذکور از دادسرای فردیس به پلیس آگاهی ارجاع شد .
وی افزود : ماموران با بررسی پرونده های سرقت و بازبینی تصاویر دوربین های مداربسته متوجه شدند که زن جوانی که در تمام تصاویر مشاهده شده است با حضور در فروشگاه های بزرگ پوشاک با توجه به ازدحام جمعیت اقدام به سرقت کیف دستی و کارت های بانکی کرده و در اولین فرصت موجودی حساب مال باختگان را تخلیه می کند .
فرمانده انتظامی شهرستان فردیس اظهار داشت: ماموران با گشت زنی های نامحسوس در فروشگاه های عرضه پوشاک موفق به شناسایی متهم و دستگیری وی شدند .
جنتی افزود: متهم دستگیر شده در بازجویی ماموران منکر هرگونه سرقتی شد اما در مواجه با شکات و مستندات موجود به جرم خود اعتراف کرده و در خصوص شیوه و شگرد سرقت ها اذعان داشت که با حضور در فروشگاه ها و مراکز خرید با استفاده از شلوغی جمعیت رمز کارت بانکی مشتریانی که برای پرداخت وجه از طریق دستگاه POS رمز خود را اعلام می کردندبه خاطر سپرده و پس از سرقت کارت بلافاصله وجوه حساب را تخلیه می کرد .
جنتی با اعلام این که متهم به 20 فقره سرقت اعتراف کرده است گفت : تلاش برای شناسایی سایر مالباختگان ادامه دارد .
فرمانده انتظامی شهرستان فردیس در خاتمه به شهروندان هشدار داد: از قرار دادن رمز کارت های بانکی خود در کنار مدارکشان و بازگویی آن ها با صدای بلند خودداری کرده و رمز عابر بانک را خودشان در دستگاه های POS یا کارتخوان وارد کنند.

انتهای خبر // شبکه خبری فردیس ::: کد خبر ۲۶۳۱
کلمه های کلیدی

اخبار مرتبط

نظر کاربرها

نظر شما
نام و نام خانوادگی
ایمیل
آدرس وب سایت
نظر شما
کد امنیتی

کلیه حقوق این سایت متعلق به شبکه خبری فردیس است و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلا مانع است.
©copyright by khabarefardis.ir 2013 - 2018
Powered By P.G.G