شبکه خبری فردیس

  
امروز: چهارشنبه ۱۳۹۷/۶/۲۸ (شهريور)
آخرین اخبار: 
کد خبر:
2620
 | 
تاریخ انتشار: 
يکشنبه 
۱۳۹۶/۱۱/۲۹
-
۲۰:۳۳
 | 
بازدید
۲۳۴
 | 

فردیس- فرماندار فردیس با اشاره به تفکیک جغرافیایی این شهرستان از کرج در سال 92 گفت: استقلال آموزش و پرورش فردیس مطالبه بر زمین مانده مردم این شهرستان است.


ابوالفضل اینانلو عصر یکشنبه در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان فردیس، ضمن تشکر از برنامه های 22 بهمن که توسط آموزش و پرورش اجرایی شد، اظهار داشت: در زمان حاضر مدیریت آموزش و پرورش فردیس با ناحیه دو شهرستان کرج است که باید هر چه سریعتر این ساختار اصلاح شود.
وی ادامه داد: از حدود 92 هزار دانش آموز زیر پوشش ناحیه 2 آموزشی کرج حدود 85 هزار دانش آموز آنها در مقاطع مختلف تحصیلی فردیسی هستند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اختلاف نظر ها در رابطه با تقسیم بندی شهرستان فردیس و مرزبندی در این شهرستان، بیان کرد: مقرر شد این موضوع اصلاحیه بخورد و با همکاری استانداری طرح جدید را به وزارت کشور ارسال کنیم.
فرماندار فردیس گفت: باید برای آموزش و پرورش فردیس تدبیری داشته باشیم تا با اصلاح مرز بندی بتوانیم ساختمان فعلی آموزش و پرورش ناحیه دو را برای آموزش و پروش شهرستان فردیس نیز در نظر بگیریم تا علاوه بر تسریع در انجام فعالیت ها در جهت اقتصاد مقاومتی گام برداشته باشیم.
وی افزود: باید نگاه ویژه ای به مجموعه آموزش و پرورش داشته باشیم تا این مجموعه بدون دغدغه به مسئله آموزش و تربیت نسل جوان بپردازد.
وی با اشاره به برگزاری یادواره شهدای شهرستان فردیس اظهار داشت: همه ما موظف هستیم همسو و همراه آرمان و اهداف شهدا اقدام کنیم و یاد و خاطره شهدا را گرامی بداریم.

انتهای خبر // شبکه خبری فردیس ::: کد خبر ۲۶۲۰
کلمه های کلیدی

اخبار مرتبط

نظر کاربرها

نظر شما
نام و نام خانوادگی
ایمیل
آدرس وب سایت
نظر شما
کد امنیتی

کلیه حقوق این سایت متعلق به شبکه خبری فردیس است و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلا مانع است.
©copyright by khabarefardis.ir 2013 - 2018
Powered By P.G.G