شبکه خبری فردیس

  
امروز: چهارشنبه ۱۳۹۷/۶/۲۸ (شهريور)
آخرین اخبار: 
کد خبر:
2464
 | 
تاریخ انتشار: 
دوشنبه 
۱۳۹۵/۸/۱۷
-
۱۶:۳۱
 | 
بازدید
۶۱۸
 | 

مجرد معاون برنامه ریزی فرمانداری فردیس :

فعالیت اداره های فردیس به صورت سرزده رصد شد


فعالیت اداره های فردیس به صورت سرزده رصد شد

معاون برنامه ریزی ،اداری و مالی فرمانداری فردیس به همراه خبرنگاران با هدف رصد دستگاه های اجرایی و اداری روز دوشنبه به طور سرزده از ادارات این شهرستان بازدید کردند.


به گزارش ایرنا،معاون برنامه ریزی ،اداری و مالی فرمانداری فردیس گفت: در این بازدید عملکرد چند اداره مورد ارزیابی قرار گرفت که رضایت بخش بود و مدیران و کارکنان این ادارات خدمات مناسبی را به شهروندان ارائه می دهند.
محمدمجرد افزود: تاکنون بازدید هایی از ادارات این شهرستان داشتیم، مشکل اساسی که خلل بزرگی را در خدمت رسانی به مردم را داشته باشند را ندیدیم یکسری کمبود فضای اداری در کمیته امداد امام خمینی (ره) فردیس وجود داشت که با تلاش رئیس این اداره به زودی ساختمان جدید کمیته امداد افتتاح و این مشکل هم مرتفع خواهد شد.
وی ادامه داد:در اداره پست فردیس کمبود کاربرها برای رفع کارت ملی وجود داشت که قرار شد از طریق فرمانداری این موضوع پیگیری و اقدام شود تا تعداد کاربرها برای خدمات دهی و تسریع در زمان صدور کارت ملی هوشمند برای مردم افزایش یابد.
وی با اشاره به اینکه تمامی ادارات شهرستان فردیس به صورت سرزده ونامحسوس مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت،اظهار داشت: نکته مثبتی که این بازدیدها دارد آمادگی قبلی ادارات است هر آنچه در واقعیت روزانه انجام می دهند به صورتی مشاهده می کند یک ارزیابی واقعی تری را از نحوه کارکردن ادارات را بدست می آورد.
مجرد با تاکید بر اینکه نظارت دائمی و همیشگی نقش ویژه ای در تسریع در رسیدگی به مشکلات مردم دارد، افزود: بازدید های سرزده سبب می شود که همه کارکنان و مدیران و مسوولان دستگاههای اجرایی بدانند که عملکرد آنها توسط مراجع بالاتر رصد و پیگیری می شود.
وی افزود: مزیت دیگر و مهم اینگونه نظارت های سرزده، آشنایی نزدیک با مشکلات و نیازهای مردم است، از این رو بازدیدهای سرزده در فردیس به عنوان یک اولویت در اجرای طرح تکریم ارباب رجوع پیگیری می شود.
مجرد گفت: امیدوارم با کمک رسانه ها این روند بهتر و بیشتر ادامه داشته و آگاه سازی اجتماعی که اتفاق می افتد مطالبات مردم به نحواحسن پاسخگو باشیم.
معاون اداره پست شهرستان فردیس در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: به منظور ارائه خدمات مطلوبتر به شهروندان دفتر اداره پست مشکین دشت راه اندازی شد.
محمد خان بابایی افزود: راه اندازی دفتر پست در شهرک ناز فردیس در دستور کار این اداره قرار دارد که بزودی افتتاح می شود.
وی ادامه داد: روزانه حدود سه هزار مرسوله پستی در این شهرستان انجام می شود.
خان بابایی گفت: یکی ازمشکلات موجود در ارائه خدمات به مردم در زمینه توزیع مرسولات، نداشتن نشانی دقیق ،کدملی،کدپستی بوده که لازم است این امرمهم ازسوی شهروندان بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
وی اظهار داشت: حدود 18 دفتر پیشخوان دولت در شهرستان فردیس فعالیت می کنند.
رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان فردیس گفت: اکنون بیش از پنج هزار نفر در قالب 3020 خانوار از افراد بی سرپرست و بدسرپرست و بی بضاعت تحت پوشش این نهاد قرار دارد.
مهرعلی کلهر افزود: 68 درصد کمیته امداد زنان سرپرست خانواده می باشند که زیر 45 سال سن دارند.
وی اظهار داشت: 420 یتیم دارای 5 هزار حامی هستند که هر یتیم حداقل 10 تا حامی دارد.
کلهر گفت: در طرح محسنین 350 نفر تحت پوشش قرار دارند که ماهانه برای هر نفر 300 هزار ریال از طرف حامی به آنها پرداخت می شود.
وی افزود:درآمد ایتام و محسنین از صندوق صدقات مبلغ یک میلیارد و 500 میلیون ریال تامین و مبلغ یک میلیارد و 500 میلیون ریال کمک های مردمی و خیرین این شهرستان می باشد.
رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان فردیس گفت:750 دانش اموز و 14 دانشجو تحت پوشش این نهاد کمک هزینه تحصیل را فراهم می کند.

 

انتهای خبر // شبکه خبری فردیس ::: کد خبر ۲۴۶۴
کلمه های کلیدی

اخبار مرتبط

نظر کاربرها

نظر شما
نام و نام خانوادگی
ایمیل
آدرس وب سایت
نظر شما
کد امنیتی

کلیه حقوق این سایت متعلق به شبکه خبری فردیس است و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلا مانع است.
©copyright by khabarefardis.ir 2013 - 2018
Powered By P.G.G