شبکه خبری فردیس

  
امروز: چهارشنبه ۱۳۹۷/۶/۲۸ (شهريور)
آخرین اخبار: 
کد خبر:
110
 | 
تاریخ انتشار: 
چهارشنبه 
۱۳۹۲/۵/۳۰
-
۲۳:۲۹
 | 
بازدید
۴۳۸
 | 

صدای شهروندبرای ارتباط بهتر و راحت کاربران عزیز این بخش از سایت به نام "صدای شهروند" فعال گردید تا کاربران با ثبت دیدگاه و نطرات خود در رابطه با مسایل مختلف و ارتباط نزدیکتر با مسوولان، نظر خودرا به دیگر کاربران سایت اعلام نمایند

 

با تشکر شبکه خبری،تحلیلی فردیس

انتهای خبر // شبکه خبری فردیس ::: کد خبر ۱۱۰
کلمه های کلیدی

اخبار مرتبط

نظر کاربرها
پویا
 شسیشسی

پویا
 شسیشسی

پویا
 شسیشسی

پویا
 شسیشسی

پویا
 شسیشسی

پویا
 شسیشسی

پویا
 شسیشسی

حسين
 در حاليكه براي بسياري از كارهاي كوچك شهري مثل اصلاح آسفالت خيابانها و گذاشتن سطل آشغال و... مسئولان بهانه كمبود منابع و بودجه را دارند، من متحيرم كه چرا بايد نماي داخل فلكه اول هر سال تعويض شود؟! و متاسفانه هر سال هم عليرغم كلي هزينه و صرف بودجه شهروندان، نماي آن بدتر و بدتر مي شود؟؟

 88888888888888888888888888888888888سسسس سسسسسسسسسسسسwwwwwwwwwwwwwwwwww بببببببببببببببببببببب

شهروند فردیس
 اشغال خیابان ومعابر عمومی / تجاوز به حریم عمومی ممنوع هر از چندی شاهد دیت اندازی کسبه یا افرادی خاص به حریم عمومی خیابان ها یا کوچه ها با عنوان جلوی مغازه ام است یا بار خالی میکنیم ،هستیم. هر از چندی شاهد دست اندازی کسبه یا افرادی خاص به حریم عمومی خیابان ها یا کوچه ها با عنوان جلوی مغازه ام است یا بار خالی میکنیم ،هستیم. گاهی با این پدیده ازسوی ماموران برخورد میشود اما معمولا رها شده وبرای اکثر مردم مزاحمت ایجاد شده وحتی به نزاع بدل میشود.. .دفاع از حق عمومی دراین ارتباط و رصد وفعالیتی دایمی با کیست؟ دیده میشود گاهی متجاوزان حتی فرد معترض را به جرم اعتراض ضرب و شتم میکنند...اینه اغلب کسبه یا دستفروشها یند که با پررویی و تشکیل گروه این مشکل را درست میکنند... ,واقعا آیا راه حلی هست...مسوول رسیدگی کیست؟

علي اشرافي
 تورا به هر که مي پرستي يک فکري به حال خيابان ما کنيد.که فاقد هر امکاناتي چه بهداشتي روشناي....خيابان ما اسم هم نداره ولي تادلتون بخواد سگ ولگرد دارد.فردیس فلکه5 بلور گاز نرسيده4 قريشي پشت مجتمع لادن. از مسولين دعوت ميشود ازاين محل ديدن فرمايد با تشکر از زحمات شما . ساکنين محل

حسین
 محیط زیست/ جمع اوری فاضلاب باسلام خدمت مسئولین استان البرز اقایان مسئولین الان مدت چند ساله که از کنار منزل ما یک کانال اب لجن.فاضلاب عبور میکنه به هر کسی گفتیم رسیدگی نمیکنه بخدا از بوی بد اسم گرفتیم ولی از مسئولا کسی رسیدگی نمیکند خواهش مندم ای خبرو چند بار پخش کنید. کرج مشکین دشت خ شهید مرادی ارغوان4 پلاک 68 انتهای کوچه یاعلی

اصغر
 سلام. احتراما درفرديس كارهاي زمين مانده بسيار است. مثلا به مرمت اسفالت معابر رسيدگي شود از چمله در فلكه 3 كوچه شهيد غفوري 26 شرقي قديم. روزهاي بارندگي آب درمعابر مي ا يستد و چاله ها پر است.

شهروند فردیس
 اول تشکر از خیلی ها وبعد تذکر به چند راننده اتوبوس خط فردیس -تهران هر روز از فردیس به تهران و بالعکس وبرای کار میروم.مسئو لان نام جاهایی مثل فردیس را شهر خوابگاهی گذاشته اند هرروز از فردیس به تهران و بالعکس وبرای کار میروم.مسئو لان نام جاهایی مثل فردیس را شهر خوابگاهی گذاشته اند.هرچند این به ضعف مدیریت کلان هم مربوط میشود وبه نظرم خوابگاهی شدن کمی توهین دارد اما 1 موضوعی در این ارتباط عرض میکنم.حالا که در خوابگاهیم دست کم وضعیت حمل و نقل عمومی را سامان دهید تا برخی راننده ها ی اتوبوس به دلایلی مثل وجود کارت خوان وگرفتن کرایه ای کمتر از کرایه نقدی به مسافر توهین نکنند.از عواقب این مساله رو دررویی هرروز ه تعدادی از مسافران با راننده هاست. راننده ها میگویند پول کارت خوان ها یا نمیرسد یا چند ماه بعد وکم به دستمان میرسد.لطفا مسولان سری به این خط بزنند..

جعفرآذري
 شهردارمحترم منطقه 3 فردیس باسلام خواهشمند است دستور فرمائيد كوچه اخرازخيابان هشتم خ شهرداري اسفالت ومرمت قرارگيرد با توجه به اينكه دوسالي است همسايگان محترم به شهرداري رفت وامد مي كنند متاسفانه هيچگونه اقدامي صورت نگرفته است.

زیدآبادی
 این بار دوم است که در اینجا از مسئولین شهری فردیس تقاضا دارم که فکری به حال سگ های ولگرد این منظقه بفرمایند.در محله پارک تندرستی فردیس و نیز شهرک ازادگان هر شب سمفونی زوزه سگ ها را داریم که تا صبح خواب را از چشمان مردمان اینم منطقه ربوده اند و عدم توجه مسئولین به این موضوع باعث زاد و ولد بیش از حد سگهای ولگرد و در نتیجه ایجاد مزاحمت های فراوان برای ساکنین این قسمت از شهر میباشد.لطفا لطفا لطفا چاپ کنید تا بلکه وجدان خواب مسئولین بیدار شده و رسیدگی فرمایند.

در خواست ساماندهی جمعی از اهالی ابتدای بلوار امام رضا فردیس
 در خواست ساماندهی جمعی از اهالی ابتدای بلوار امام رضا فردیس گزارشگر محلی شبکه خبر فردیس از مشکلات ترافیکی و محیطی ابتدای بلوار امام رضا گزارش می دهد با توجه به روکش آسفالت در تقاط خیابان 37 ( سیزدهم غربی سابق ) ابتدای بلوار امام رضا در سال گذشته سرعت گیر آن محو شد و با توجه به غیر استاندارد بودن این تقاط و عرض بیش از حد آن و عدم دید کافی رانندگان متاسفانه روزانه شاهد تصادفات بسیار سنگین خودروهای عبوری با یکدیگر و یا تصادف خوردروها با عابر پیاده هستیم . تابلوی سرعت مطمئن 50 کیلومتر در ساعت در این بلوار نسب شده است ولی عموما بخاطر حذف سرعت گیرها در جریان روکش آسفالت سال گذشته سرعت خودروها بیش از 100 کیلومتر است و هر روزه شاهد صحنه های تصادف در این تقاط غیر استاندارد و پر خطر هستیم در صورت نسب سرعت گیر در مسیر شمال به جنوب و بلعکس این بلوار نقش بسیار مهمی در کاهش تصادفات دارد . همچنن به دلیل نزدیکی با بازار روز بوستان در این منطقه عموما تردد عابرین و خودروها در این مسیر بسیار زیاد است . همچنین با توجه به احداث پیاده رو در مسیر انتهای خیابان 13 غربی و 14 غربی عموما خودروهای عبوری برای برگشت از خیابان سیزدهم به 14از پیاده رو عبور می نمایند که باعث خطرات بسیار برای عابرین است . که با نصب مانع در مسیر می توان مانع ورود خودروها گردید . همچنین فضای خاکی بین خیابانهای یاد شده ( که قرار بود دراین زمین فضا سبز احداث شود ) محلی برای ریختن نخاله و زباله و پارک ماشینهای سنگین گردیده که فضای بسیار زشتی را به این قسمت داده است در خواست اهالی از شهردار محترم منطقه 3 در مرحله اول احداث سرعت گیر در منطقه یاد شده ( لطفا آمار تصادفات اتفاق افتاده در این چهار را ه ، را از پلیس راهنمایی و رانندگی قید فرمائید )و ساماندهی فضای سبز از بینگ رفته می باشد.

نعمتی
 با سلام. شهرک های واریانشهر و رزکان از نظر داشتن بانک و خدمات خودپرداز بانکها در مضیقه هستند. چرا در این محلات شعبه های بانکها تاسیس نمی شود.

محسن صحرایی
 با عرض سلام و خدا قوت به تمامی خدمتگزاران این ملت نزدیک به پانزده سال است که در مجتمع مسکونی میلاد واقع در شهرک ناز ساکن هستیم، و حدود یازده سال است که دکل های تیر برق فقط ایستاده درحال نظاره هستند و از روشنایی آنان خبری نیست.و از تاریخ ۹۴/۰۵/۲۰ روشنایی خیابان اصلی مجتمع میلاد قطع شده است.من دو سال پیش همچون کامنتی با این مضمون را ارسال کردم امیدوارم به گوش مسولین برسد و من الله التوفیق

عليرضا. ستاريان
 باسلام واحترام باتوجه به عمليات اسفالت در خيابانهاي فرعي فرديس خواهشمند با توجه به اينكه همه خيابانهاي اطراف 37(شهيد نوبهاري) اسفالت و جدول بندي شده است ولي خيابان مذكور بعد از گذشت حدود 17 سال همچنان بهمان وضع ميباشد خواهشمند مسولان رسيدگي نمايند. منطقه 3 شهرداري

سعید
 سلام.من باید هر روز صبح ساعت چهار از شهرک ناز به سمت تهران راهی شوم. تا دلتان بخواهد سگ میبینم و خفت گیر!!! همین چند روز پیش سگهای محل خانمی را مجروح و راهی بیمارستان کردند!!!!!! خودم به کنار، خانواده های ما چه گناهی دارند که باید در این نا امنی عمر خود را به سر ببرند؟؟؟؟

فاطمه
 سلام خواهش میکنم از سر فلکه پنجم فردیس فقط تاکسی هست ومن هزینه تاکسی ندارم اتوبوس دیر امید وی ساعت سر خیابان میمانیم وزات ایجاد م کنند من که منزلم سر دو راهی خوش نام است سر میدان ناز پیاده م کنند واز میدان تا منزل دزدی و ماشین ها مزاحمت ایجاد میکنند خواهش مترو نزدیک ما نیست اتوبوس وایستگاه نداریم وطرف مشکین دشت هم اتوبوس نمره خواهش رسیدگی شود اینجا 3 مدرسه دارد و حتی ما نامه هم زدیم ولی رسیدگی نشده با تشکر

ايرج كهراري
 با سلام و احترام.با توجه به اهميت در اتلاف وقت و هزينه مردم و كشور مطلب را دوباره ارسال ميكنم لطفاً دلسوزان اهميت قائل شوند . حدود 20 الي 30 درصد ترافيك پل فرديس و ورودي كرج مربوط به ساكنين فريس و شهركهاي اقماري آن است كه با ايجاد يك جاده جداگانه از جاده مخصوص كرج ( گرم دره )به هفت جوب (آخر فاز 3 انديشه ) كه جاده خاكي آن موجود است و فقط نياز به اسفالت كمتر 500 متر دارد و توسط ماشين هاي سنگين مورد استفاده قرار ميگيرد . در اين صورت 15 الي 20 كيلومتر مسير به تهران نزديكتر ميشود هم ترافيك اتوبان و جاده انديشه فوق العاده سبكتر ميشود و تاثير زيادي در مصرف سوخت كمتر و آلودگي كمتر و صرفه جويي در وقت هموطنان دارد (محلي براي ارسال نقشه هوايي نبود وگرنه با ارسال آن كاملا نزديك شدن مسير قابل رويت بود)

محسن صحرایی
 با عرض سلام و ادب و احترام خدمت دست اندرکاران سایت خبری فردیس. زیاد وقت شریفتان را نمیگیرم فقط خواستم دوباره یادآوری کنم که هنوز مشکلات روشنایی مجتمع مسکونی میلاد واقع در ضلع غربی دهکده شهرک ناز حل نشده است. این سومین پیام من به سایت شماست. امیدوارم که مسولین یه نیم نگاهی هم به این منطقه بندازن ولله ماها خیر سرمون اینجا داریم زندگی میکنیم. هوا که تاریک میشه ادم دیگه جرات بیرون رفتن نمیکنه. لازم به ذکر است که طی چند تماس تلفنی به اداره برق کرج هنوز که هنوزه هیچ خبری نیست رفتیم توی دوازده سال خدا قبول کنه.

اصغر
 سلام.پس از زمين خواري وكوه خواري و.....شغل جديدي براي متصرفان و سودجويان ايجادشده است وآن شهر خواري است.لطفا مردم ومسئولان فرديس و البرز و همه جا به گوش وبه هوش باشند.عده اي طاغوتي وفراري حالا با جو سازي ومدرك سازي وغوغاسالاري در فرديس ميخواهند بيش از چند صد هزار متر زمين كه اغلب داراي عرصه واعيان است و مردم مستضعف بيش از 35 سال در آن خون دل خورده اند -در محدوده كانال غربي -را به زور ويا با مدارك جعلي واين ادعا كه از قبل انقلاب مالك بودند را تصرف نمايند. لطفا به فرياد مالكان فعلي كه بيشترشان سند ملكي قانوني دارند برسيد. افراد سود جو براي متر كردن ونفشه برداري مي آيند و در مقابل درخواست ارائه مدارك مقاومت مي كنند.

حسن
 سلام.از اهالي فرديس هستم.پس از سالها تلاش توانستيم در فرديس خانه اي بخريم كه البته استعلا م هم كرده ايم..دراين محل افراد مانند مازيادند كه مالك هستند وسند دارند.امامدتي است كه عده اي سودجوپيداشده اند كه مي گويند اسناد شما باطل است واين خانه هاي 35 ساله وبيشتر كه بارها به طور قانوني خريد وفروش شده براي ماست.اين افراد از قبل انقلاب خود را مالك منطقه اي بزرگ در حوالي كانال شرقي ميدانند و هرروز عوامل خود را براي تشويش روحيه ساكنان به محل ميفرستند. شما قضاوت كنيد آيا مرتبطان دربار رژيم سابق كه به نا حق امتياز هايي داشتند باز ميتوانند ادعا كنند.آن هم براي سند هاي معتبر جمهوري اسلامي و مردمي كه همگي از طبقه كم دآمد مانند كارگران و كارمندان ومعلم ها ي زحمتكش هستند؟اين محل در مركز فرديس وقديمي است كه اگر به دست مدعيان دروغين مالكيت بيفتد ميتوانند از قبال سودجويي خود سود هنگفت برده والبته هزاران نفر افراد ذي حق را به خاك سياه بنشانند..خواهشمند است مسئولان ثبت و انتظامي و شهرداري و فرمانداري عنايت فرمايند..

بهزاد حيدري
 با سلام بنده خانه اي را در شهرك كوثر اجاره دادم ودر بنگاه شرط كردم بايد قولنامه اجاره داراي كد رهگيري باشد ولي پس از چند روز مراجعه ديدم بنگاههي وسايل خود را جمع كرده و متوجه شدم داراي مجوز اصناف نيست لذا خواهشمند است نسبت به بنگاههاي غير مجاز كه داراي مجوز اصناف ندارد اداره تعزيرات اقدام نماييد و به اداره اصناف و املاك مراجعه كرده و گفته شد بايد تعزيرات اقدام نماييد.وتعداد بنگاههاي غير مجاز در اين شهرك كوثر زياد است


نظر شما
نام و نام خانوادگی
ایمیل
آدرس وب سایت
نظر شما
کد امنیتی

کلیه حقوق این سایت متعلق به شبکه خبری فردیس است و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلا مانع است.
©copyright by khabarefardis.ir 2013 - 2018
Powered By P.G.G