شبکه خبری فردیس | نسخه چاپی خبر
کد خبر:
2628
|
تاریخ انتشار:
يکشنبه
1396/12/6
-
۲۲:۲۹
|
بازدید
۱۷۹

فردیس-امام جمعه شهرستان فردیس با اشاره به مسئولیت در جایگاه گفت: سلامت در عمل و صداقت در گفتار مهمترین خدمت به مردم این شهرستان است.


به گزارش ایرنا، حجت الاسلام علی اکبر ایمانی عصر یکشنبه در صحن علنی شورای شهر فردیس، افزود: این پست و جایگاه را مدیون مردم هستیم، بنابراین باید با مردم با صراحت، شفاف و صادقانه رفتار کنیم.
وی ادامه داد: یکی از اقداماتی که باید طی این 12 سال صورت می گرفت مستقل شدن فردیس از نظر ساختار اداری و شهرداری بود و اکنون این موضوع تحقق یافته است.
ایمانی اظهار داشت: در سال 92 فردیس به یک شهرستان ارتقا یافت و انتخابات شورای شهر آن زمان در کرج زودتر از اعلام شدن شهرستان فردیس برگزار شد اما این شهرستان دوره قبل شهرداری و شورای شهر مستقلی نداشت.
وی گفت: در این چهار سال خیلی از مسئولان شهری تلاش کردند تا شورای و شهرداری فردیس جدا نشود، زیرا اگر شهرداری و شورای شهر جدا می شد باید درآمدهای آن نیز در این شهر هزینه می شد.
امام جمعه فردیس گفت: مردم انتظار دارند با پرداخت عوارض سالیانه به شهرداری شاهد آبادانی و پیشرفت فردیس باشند.
ایمانی افزود: اگر همه مسئولان در جهت توسعه شهر دست به دست هم دهند، کارها روان تر و سریع تر انجام شود مردم نیز همکاری خواهند کرد.
وی با بیان اینکه سه اقدام مهم باید در فردیس انجام شود، بیان کرد: مستقل شدن شورای و شهرداری فردیس، مشخص شدن مرز جغرافیایی و تعیین تکلیف ساختمان آموزش و پرورش فردیس اقداماتی است که باید انجام شود.
ایمانی گفت: مستقل شدن شورا و شهرداری فردیس انجام شد، اما هنوز محدوده مرز جغرافیایی فردیس مشخص نشده است که فرمانداران قبلی شهرستان فردیس در این مورد کوتاهی کردند.

انتهای خبر // شبکه خبری فردیس ::: کد خبر 2628